• dostawczak

  Przekręty z samochodami służbowymi są w kapitalizmie tak stare jak motoryzacja i jedyna na to rada, to zakazać przedsiębiorstwom, poza zajmującymi się wyłącznie przewozem osób, posiadania samochodów osobowych. Natomiast samochód ciężarowy powinien być zdefiniowany w prawie podatkowym jako taki o ładowności ponad tonę i nie mający więcej niż jedno miejsce dla pasażera, aby nie były możliwe numery z rejestrowaniem samochodów osobowych jako ciężarowe. Nie wiem dlaczego Morawiecki jest permanentnie skwaszoną, wykrzywiony i cierpiący.

  Czy to odziedziczył po ojcu ciągle niedocenionym frustracie? Czy pomazanie przez Kaczyńskiego zrobiło go takim smutnym? Czy taki bezpłciowy smutas może przynieść Polakom radość? Nasuwa się tylko myślał indyk o niedzieli… Jak rozliczac kilometrowki ? Co za problem nieslychany. Trzeba sprowadzic miedzynarodowy konsulting i ekspertyze aby to rozwiazac. Bo w kraju nadwislanskim nie ma ynteligenotw nie ma mozgow. Chyba ze lemolog kowalski to rozwiaze.

  Ja bym zrobil tak. Skasowam bym calkowicie CIT, Vat i akcyze. Obce korporacje i tak nie placa CIT. Nalezy unikac potrojnych podatkow.

  Najpierw placi biznes pozniej wlasciciel za dewidendy i na koniec podatek od konsumpcji w formie VAT i akcyzy. To jest potrojne nawet poczworne opadatkowanie tych samych pieniedzy.

  PIT powinien byc jedynym podatkiem naleznym dla rzadu. I lokalne podatki.

  Oczywiscie rzad tez musi obnizac koszty rzadu i administracji. Zlikwidowac powiaty, niepotrzbne instytucje i podnosic wydajnosc pracy urzednikow. Wprowadzic system monitoringu wydajnosci pracy urzednikow administracji i rzadu.

  Ale najwiekszym problemem jest niszcznie polskiemu biznesowi klientow. Z punktu widzenia polskiego biznesju, jest 500 mln potecjalnych klientow w Europie i 300 mln na wschodzie. Polska pilityka wscieklego psa i paskudnie podlej swini wobec wschodu odciana polski bizens od potecjalnych klientw na wschodzie. To jest olbrzymim hamulcem dla polskiego biznesu i gigantyczne straty.

  Z ta wsciekloscia wobec wschodu nalezy skonczyc a politykow rozliczac i karac za wyrzadzone szkody !


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :